Fit-out czyli aranżacje budynków biurowych – Warszawa

Specjalnością naszej firmy są remonty biur fit-out, czyli kompleksowe modernizacje biur zgodnie z ich przeznaczeniem, specyfiką branży i wymogami zleceniodawcy. Działamy na rynku od 20 lat, wykonując dla naszych Klientów profesjonalne prace adaptacyjne, remontowe i instalacyjne. Zajmujemy się aranżacjami przestrzeni biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkalnych jak również  budynków użyteczności publicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować terminowe oraz rzetelne wykonanie nawet najtrudniejszych prac. Przystępując do prac służymy naszą ekspertyzą, udzielając porad odnośnie najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań,  zgodnych z rodzajem działalności oraz budżetem klienta jak również dostosowanych do specyfiki budynku.

Kompleksowe remonty biur i innych przestrzeni

Cechą charakterystyczną usług naszej firmy jest kompleksowość. Zakres wykonywanych prac obejmuje między innymi:

  • Analiza potrzeb Klienta oraz pomoc w ocenie realizacji w tym ocena wpływu na optymalizację czasu i kosztów wraz z wykonaniem space planu
  • Wykonanie space planu pomoc w organizację i  uzyskaniu maksymalnej funkcjonalności Twojej
  • Opracowanie koncepcji i projektowanie wnętrza (projekt koncepcyjny i wykonawczy)

A także sama realizacja z finalnym przygotowaniem dokumentacji powykonawczej (jak niżej):

  • Prace adaptacyjne (wykonywanie ścian szklanych i działowych, akustycznych oraz sufitów z różnych materiałów, szpachlowanie, tapetowanie, malowanie, układanie glazury, montaże stolarki okiennej i drzwiowej, prace instalacyjne w tym kontrola dostępu
  • prace remontowo-budowlane w tym rearanżacyjne oraz restytucja mienia po pożarach i zalaniach (demontaż i montaż suchej zabudowy g-k, sufitów mineralnych, wyburzanie ścian, malowanie, szpachlowanie, tapetowanie, układanie glazury i terakoty, montaż drzwi i okien i wiele innych),
  • prace wyburzeniowe (wszelkie prace demontażowe w tym przywracanie powierzchni do stanu pierwotnego)
  • prace instalacyjne (elektryczne, sanitarne, bezpieczeństwa, IT, ),
  • inne prace montażowe (montaż sprzętu AGD, mebli, armatury itd.).

Dysponujemy odpowiednio przeszkolonym personelem oraz niezbędnymi uprawnieniami i wiedzą, dzięki czemu wszystkie powierzone nam czynności wykonujemy w pełni profesjonalnie.

Modernizacje budynków i aranżacje biurowe – działalność firmy Jumar II

Od 1996 do 2003 r. nasz firma ściśle współpracowała jako podwykonawca z firmą Warbud, która wykonywała prace dla generalnego inwestora GTC.

Od 2003 do 2006 r. byliśmy generalnym wykonawcą dla właściciela budynku GTC – kompletna modernizacja powierzchni biurowych zajmowanych przez różne firmy.

Od roku 2006 do dziś jesteśmy generalnym wykonawcą dla najemców i  kolejnych Właścicieli budynków EMPARK, realizując projekty aranżacji biur. Dodatkowo wykonujemy prace w wielu innych warszawskich biurowcach: Proximo I, Proximo II, West Station I, West Station II.

Głównym terytorium naszej działalności jest Warszawa, jesteśmy jednak firmą ogólnopolską. Serdecznie zapraszamy do współpracy kontrahentów z całego kraju!

Jumar 2 fit-out

Nasze realizacje