jumar2

Aranżacja przestrzeni biurowych – O firmie Jumar II

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Specjalnością naszej firmy są remonty biur fit-out, czyli kompleksowe aranżacje biur zgodnie z ich przeznaczeniem, specyfiką branży i wymogami zleceniodawcy. Działamy na rynku od 20 lat, wykonując dla naszych Klientów profesjonalne prace adaptacyjne, remontowe i instalacyjne.

Zajmujemy się aranżacjami przestrzeni biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkalnych jak również budynków użyteczności publicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować terminowe oraz rzetelne wykonanie nawet najtrudniejszych prac. Przystępując do prac służymy naszą ekspertyzą, udzielając porad odnośnie najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań, zgodnych zarówno z rodzajem działalności oraz budżetem Klienta, jak również dostosowanych do specyfiki budynku.

jumar2
jumar2

KOMPLEKSOWE REMONTY BIUR I INNYCH PRZESTRZENI

Cechą charakterystyczną usług naszej firmy jest kompleksowość. Zakres wykonywanych prac obejmuje między innymi:

  • Analiza potrzeb Klienta oraz pomoc w ocenie realizacji w tym ocena wpływu na optymalizację czasu i kosztów wraz z wykonaniem space planu
  • Wykonanie space planu pomoc w organizację i uzyskaniu maksymalnej funkcjonalności Twojej przestrzeni biurowej
  • Opracowanie koncepcji i projektowanie wnętrza (projekt koncepcyjny i wykonawczy)

Od 1996 do 2003 roku nasza firma ściśle współpracowała jako podwykonawca z firmą Warbud, która wykonywała prace dla generalnego inwestora GTC.

Od 2003 do 2006 roku byliśmy generalnym wykonawcą dla właściciela budynku GTC – kompletna modernizacja powierzchni biurowych zajmowanych przez różne firmy.

Od roku 2006 do dziś jesteśmy generalnym wykonawcą dla najemców i kolejnych Właścicieli budynków EMPARK, realizując projekty aranżacji biur. Dodatkowo wykonujemy prace w wielu innych warszawskich biurowcach: Proximo I, Proximo II, West Station I, West Station II.

Głównym terytorium naszej działalności jest Warszawa, jesteśmy jednak firmą ogólnopolską. Serdecznie zapraszamy do współpracy kontrahentów z całego kraju!

KOMPLEKSOWE REMONTY BIUR I INNYCH PRZESTRZENI

Firma Jumar II w Warszawie to wykonawca z dużym doświadczeniem w branży fit-out. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do najemców pomieszczeń biurowych, którzy pragną dostosować je do swoich potrzeb oraz również standardów, wymogów, a także procedur właścicieli i zarządców nieruchomości biurowych. Oferujemy nie tylko szeroki zakres prac, ale też niezwykle ważną w świecie biznesu dokładność oraz rzetelność i terminowość. Wykonywane przez nas modernizacje budynków biurowych oraz innych przestrzeni charakteryzuje wysoka estetyka, funkcjonalność i jakość, a współpracę z naszą firmą – pełen profesjonalizm.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat naszej działalności – oferty, wycen i referencji!

Powrót